С 05.04.2021 работаем только по предварительному Бронированию
Close
Меню

Alias - командна настільна гра

Alias - командна гра на пояснення слів. У свій хід гравець тягне карту і намагається пояснити одне з написаних на ній слів товариша по команді, не використовуючи цього слова і його похідних. Якщо той встиг вгадати слово, поки не минув час ходу, командна фішка просувається вперед.
Головну проблему подібних ігор - повторюваність завдань - Alias вирішує досить оригінальним чином. На кожній з 400 карток написано по вісім пронумерованих слів і словосполучень самої різної складності. Так само, від одиниці до вісімки, пронумеровані клітки на поле. Взявши карту, гравець вибирає на ній слово під таким же номером, що і поточна позиція його фішки.
Alias переведена на 15 мов світу, причому регіональні версії нерідко відрізняються. Наприклад, на кожній картці може бути шість слів замість восьми, або на поле можуть називатися особливі клітини, що дозволяють командам відповідати на пояснення суперника. Головний недолік російської версії Alias - неохайний переклад ( «гончак машина», «лопата-снігоочищення») і численні помилки.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя и фамилия
Мобильный телефон
Эл. почта
Промокод
Комментарий
Доставка
Payment method
Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь с
политикой конфиденциальности
и ознакомлены с договором оферты
Made on
Tilda